[ad_1]

Belen Rodriguez njihet si një nga femrat më seksi, që në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe jo vetëm.

Së fundmi Belen ka postuar në Instagram një foto ku shkuan përkrah saj se është e lumtur dhe se gjërat i shkojnë mirë.U bë fillimisht e njohur në mediet rozë për lidhjen e gjatë (2004-2008) që pati me Marco Borrielon, ndërsa i është rikthyer së fundmi dashurisë për Stefano de Martino, me të cilin ka edhe një djalë (Santiago).

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *