Beat FM Albania

“E mendoja si diçka të frikshme”, Emina Cunmulaj zbulon moshën

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Jo të gjithë i përjetojmë mirë kalimet e viteve, megjithatë Emina Cunmlaj duket se e ka kuptuar se askush nuk mund t’ju shmanget atyre. Ditën e sotme modelja e njohur shqiptare feston 35-vjetorin e lindjes dhe nëpërmjet një postimi të bërë në Instastory ka treguar se nuk u trembet aspak viteve. “E mendoja moshën si […]

The post “E mendoja si diçka të frikshme”, Emina Cunmulaj zbulon moshën appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED