[ad_1]

Anxhela Peristeri dje ka publikuar projektin e saj të ri. Këngëtarja solli me klip këngën me titull “Shpirt i bukur” të paralajamëruar ditë më parë. Përveç që Anxhela shfaqet si nuse, në këtë klip ka edhe diçka. Aty shihet këngëtari i famshëm Stine, i cili edhe e ka punuar këngën dhe e ka shkruar tekstin. […]

The post E patë këngëtarin e famshëm në klipin e ri të Anxhela Peristerit? (VIDEO) appeared first on ENERGY Radio.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *