Beat FM Albania

E tradhëtoi me shoqen e ngushtë,Tristan kërkon rikthim me Khloe Kardashian

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian janë rivënë në qendër të mediave për shkak të marrëdhënies së tyre të komplikuar. Së fundmi, basketbollisti tregoi se dëshiron një rikthim me yllin e reality show-t “Keeping up with the Kardashians”. “Dielli po shkëlqen fort mbi një diamant të bukur!”- shkruan ai në një fotografi të postuar nga Khloe […]

The post E tradhëtoi me shoqen e ngushtë,Tristan kërkon rikthim me Khloe Kardashian appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED