Beat FM Albania

E vërteta e ndarjes së Kylie Jenner me të dashurin…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pasi Kylie Jenner hoqi një fotografi me Travis Scott që kishte vendosur pranë dollapit të dhomës së saj, fansat përhapën panik dhe spekuluan se ishte një shenjë për ndarje mes çiftit.

Por, jo! Miliarderja 22 vjeçare dhe reperi 27 vjeçar janë bashkë. Pavarësisht thashethemeve çdo gjë shkon mirë.

Një burim i afërt me Kylie tha për HollywoodLife se ylli i reality show e hoqi foton vetëm sepse po riorganizonte gjërat në dollapin e saj.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED