[ad_1]

Pas një vere të suksesshme dhe të mbushur me shumë projekt muzikore, Elvana Gjata është gati edhe për një këngë të re.

Ndërsa para disa ditësh e pamë tek po punonte në studion e Poo Bear në LA, sot nëpërmjet postimeve në Instagram këngëtarja ka zbuluar se ndodhet në Gjermani dhe për këngën e re po punon aty.

Këngëtarja ka preferuar ta mbajë surprizë këngën, megjithatë nga kërcimi që ajo bën duket se ajo do të jetë ritmike.

Në postimin e saj Elvana shkruan “Mamadhia” duke mos lënë mënjanë as humorin që e karakterizon.

Kujtojmë se në vitin 2020 Elvana ka lajmëruar se do të hedhë në treg edhe albumin e saj të ri.

View this post on Instagram

Mama? ????

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on Nov 13, 2019 at 1:52am PST

elvaa[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *