Beat FM Albania

Emina Çunmulaj e veshur me bikini dhe pa makiazh, thumbon vajzat e showbizit

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Emina Çunmulaj është një nga modelet më të njohura e të suksesshme shqiptare, e cila vite më parë u largua drejt SHBA-së.

Ajo tashmë është e martuar me një nga biznesmenët më të pasur, Sam Nazarian dhe gjithashtu janë prindër të dy vajzave.

Emina ndan shpesh me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Dhe ditën e djeshme modelja ka publikuar një foto të sajën ku shfaqet me bikini dhe pa makiazh duke lënë të gjithë ndjekësit e sja pa fjalë me linjat perfekte të saja.

“100% origjinale”, shkruan modelja krah fotos .

Emina ka marrë shumë komente pozitive dhe shumë nga fansat e kanë komplimentuar për faktin që shfaqet gjithnjë reale e nuk është tunduar nga operacionet plastike.

View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ??

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on Nov 8, 2019 at 11:35am PSTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED