Beat FM Albania

Enrique Iglesias argëton të bijën me kërcimin e ‘çuditshëm’ (Video)

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtari i njohur Enrique Iglesias nuk publikon shpesh foto apo video me fëmijët e tij, por këtë herë duket se nuk i ka rezistuar tundimit. Ai ka postuar në profilin e tij në Instagram një video në të cilën shfaqet duke kërcyer dhe argëtuar vogëlushen e tij, Lucy. Babë e bijë janë shfaqur në këtë […]

The post Enrique Iglesias argëton të bijën me kërcimin e ‘çuditshëm’ (Video) appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED