Beat FM Albania

Enrique Iglesias ngre peshë fansat shqiptarë, valëvit në skenë flamurin kuq e zi

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtari, Enrique Iglesias ka ngritur në ajër të gjithë fansat e tij shqiptarë.

Mbrëmjen e kaluar, teksa mbante një koncert në Greqi, ylli latin, ka valëvitur flamurin kuqezi në mes të skenës.

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, Iglesias ngre flamurin shqiptar në ajër dhe vazhdon të këndojë. Ky moment është shoqëruar me brohorima nga të gjithë fansat e tij me origjinë shqiptare, të cilët janë ndjerë të përkedhelur nga këngëtari me famë botërore.

The post Enrique Iglesias ngre peshë fansat shqiptarë, valëvit në skenë flamurin kuq e zi appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED