Beat FM Albania

Enrique Iglesias valëvit flamurin shqiptar në Greqi (FOTO)

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Enrique Iglesias ka surprizuar të gjithë fansat e tij shqiptarë…në Selanik të Greqisë! Gjatë koncertit, një admirues i ka hedhur në skenë flamurin shqiptar. Më pas këngëtari 44 vjeçar e ka marrë dhe e ka valëvitur disa herë. Ky gjest ka lumturuar të gjithë shqiptarët, të cilët nuk kanë nguruar ta fotografojnë, mes tyre dhe […]

The post Enrique Iglesias valëvit flamurin shqiptar në Greqi (FOTO) appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED