[ad_1]

Synimet e Era Istrefit për të pushtuar tregun botëror janë të qarta dhe po punon shumë për ta arritur këtë. Pas bashkëpunimit me reperin rus, Sayonara Boy, këngëtarja ka lajmëruar se të premten do të publikohet kënga e saj e re që do të jetë një bashkëpunim me Yellow Claw dhe reperin e famshëm Offset, i cili është edhe bashkëshorti i Cardi B.

“Let’s get married” titullohet kënga dhe ne mezi presim ta dëgjojmë.

The post Era Isrefi, bashkëpunim me të dashurin e Cardi B… appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *