Beat FM Albania

Ermal Fejzullahu bëhet baba për herë të katërt, vjen në jetë Ana

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pritjes i ka ardhur fundi dhe duket se pjesëtarja më e re në familjen Fejzullahu, ka ardhur në jetë. Artisti i njohur, Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto të vajzës së tij, të cilën e kanë quajtur Ana, duke zbuluar kështu dhe pamjen e të voglës.

“Mirëseerdhe në jetë Ana”, ka shkruar këngëtari krah fotos ku vogëlushja është e rrethuar nga dy motrat dhe vëllai i saj. Me siguri ky duhet të jetë një momentet më të lumtura në familjen Fejzullahu, pasi familja e tyre u zgjerua edhe më shumë. Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë Ariana organizoi një ‘babyshower’ dedikuar më të voglës në familje.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED