Beat FM Albania

Ermal Fejzullahu shijon pushimet në Turqi bashkë me Arianën

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtari shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, javë më parë u bënë prindër për herë të katërt.

Çifti, të cilët janë të martuar prej vitesh, gëzojnë një jetë të lumtur familjare me prezencën e katër fëmijëve, Artit, Erës, Bunës dhe Anës. Ndërkohë, dyshja së fundmi janë duke shijuar disa ditë pushimi në Turqi, teksa kanë zgjedhur një nga vendet më të bukura atje – Kapadokia. Ka qënë vet gruaja e Ermalit, Ariana, e cila ka ndarë një fotografi pranë këngëtarit Fejzullahu, duke mos vënë asnjë koment më shumë.

Të veshur me plot stil e me një pamje të mahnitshme, ata kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen e rrjetit. Ariana, përveçse njihet si gruaja e Ermalit, së shpejti do të angazhohet me biznesin e saj personal, i cili ka të bëjë me modën. Ndersa Ermali vijon te jete prezente ne treg me shume koncerte.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED