Beat FM Albania

Fituesja e çmimit “Oscar” përfshihet në një aksident fatal

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ylli i Hollywood, Helen Hunt është përfshirë në një aksident të rënë automobilistik 2 ditë më parë në Los Angeles.
Shpejtësia e madhe e ka bërë makinën e saj të përplaset me bordurën e rrugës dhe më pas të kthehet përmbys. Aktorja është dërguar menjëherë në spitalin më të afërt ku është mjekuar dhe fatmirësisht është jasht rrezikut për jetën.
Përfaqësuesit e saj konfirmuan se Helen Hunt ka dalë nga ambientet e spitalit për tu mjekuar në shtëpi.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED