Beat FM Albania

‘Game of Thrones’ rikthehet me emër tjetër dhe ngjarje të reja

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

“Game Of Thrones” do të rikthehet me një tjetër emër dhe të tjera ngjarje. Personazhet kryesore të serialit të famshëm do të bashkohen serish, por këtë herë në “House of the Dragon”.

Rrjeti amerikan HBO njoftoi zyrtarisht vazhdimin e “Game of Thrones” nga George R.R. Martin dhe Ryan Condal, bazuar në seritë e “Fire and Blood” të Martin.

Seritë e reja vendosen 300 vjet përpara ngjarjeve të “Game of Thrones” dhe në to, rrëfehet historia e shtëpisë së Targaryen.

“Universi i “Game of Thrones” është shumë i pasur me histori. Po presim të eksplorojmë origjinën e shtëpisë Targaryen dhe ditët më të hershme të Westeros bashkë me Migel, Ryan dhe George”, thotë Casey Bloys, presidentja e programacionit të HBO

“Game of Thrones”, ka fituar shtatorin e shkuar çmimin Emmy si seriali dramatik më i mirë, ndërsa numëron miliona fansa në të gjithë botën.

The post ‘Game of Thrones’ rikthehet me emër tjetër dhe ngjarje të reja appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED