Beat FM Albania

Gashi dhe motivi pas historisë së tij të suksesit…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtari i njohur me origjinë shqiptare, Gashi është padyshim një rast suksesi. Nga të qenit i pastrehë, ai u kthye në një artist me famë ndërkombëtare, i cili bashkëpunon me disa nga emrat më të mëdhenj të hip-hopit.

Jeta e tij mori një kthesë drastike pasi ai u frymëzua nga një billboard i mikut të tij ASAP Rocky. Ndërsa po shëtiste në rrugën “East Houston” në Neë York, Gashi pa fytyrën e tij në një billboard dhe kjo e motivoi. ‘ASAP Rocky ishte dikush që e njihja përpara se të bëhej ai që është sot dhe mendova nëse ai  mund ta bënte atë, pse nuk mundem unë’ ka thënë reperi kosovar.

The post Gashi dhe motivi pas historisë së tij të suksesit… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED