Beat FM Albania

Gashi nuk ka të ndalur, paralajmëron edhe një këngë të re

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Në shtator, reperi shqiptar me famë ndërkombëtare dhe shumë i dashur për publikun, Gashi, kishte publikuar më në fund albumin e tij të parë . Artisti në fillim të këtij muaji lansoi edhe videoklipin e këngës së tij “Yesterday” në bashkëpunim me Maxx Owa. Si duket reperi nuk ka të ndalur, pasi ai përmes rrjetit […]

The post Gashi nuk ka të ndalur, paralajmëron edhe një këngë të re appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED