Beat FM Albania

Georgina, e dashura e Cristiano Ronaldos vesh fustanin e stilistes shqiptare

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, ka zgjedhur si disenjuese të fustaneve të saj shqiptaren Lia Stublla.

Rodrigez është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti për arsye të Ronaldos.

Së fundmi ajo është shfaqur në një event me fustanin ngjyrë gri me nunaca dhe duket vërtet bukur.

Edhe disa ditë më parë, Georgina është shfaqur përsëri me një fustan ngjyrë bojëqielli duke i besuar pamjen e saj shqiptares.
https://www.instagram.com/georginagio/?utm_source=ig_embediHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED