[ad_1]

Granit Xhaka është bërë baba për herë të parrë. Futbollisti shqiptar I Arsenalit dhe gruaja e tij Leonita, janë tanimë prindër të një vajze. Xhaka e ndau gëzimin edhe me ndjekësit duke postuar në Instagram një foto të ëmbël me duart e te treve poshtë së cilës shkroi:  ‘Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, mami dhe babi të duan’.

Futbollisti dhe partnerja e tij e kurorwzuan dashurinë e tyre me martesë  dy vite më parë dhe njihen si një nga çiftet më të dashuruar të showbizit.

The post Granit Xhaka, baba për herë të parë appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *