Beat FM Albania

Guns N ‘Roses hyn sërisht në histori, kënga e tyre arrin 1 miliardë klikime në Youtube

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Urime për Guns N ‘Roses. “Sweet Child O’ Mine” është video e parë muzikore e viteve ’80 që arrin një miliardë shikime në YouTube.
Guns N ‘Roses bëri debutimin e tyre në MTV në 1987 me “Welcome to the Jungle”, por ishte “Sweet Child O’ Mine” që bëri që grupi të fitonte popullaritet.Kjo shënon dhe momentin e dytë që grupi hyn në histori pas këngës ‘November Rain’.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED