Beat FM Albania

Hailey Baldwin: ‘Ja pse ndihesha inferiore ndaj Kendall Jenner dhe Bella e Gigi Hadid’

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Në një intervistë me ‘Vogue Australia’, modelja Hailey Baldwin ka pranuar pasiguritë e saj lidhur me karrierën dhe tregon se në fillimet e veta ishte ndjerë inferiore krahas modeleve të tjera si Kendall Jenner apo Bella dhe Gigi Hadid.

‘Unë nuk kam gjatësinë e tyre ndërkohë që ato kërkohen për çdo pasarelë’. Por Hailey tha se ishte e lumtur që ka gjetur mënyrën e saj për t’u bërë modele, përmes fotografive dhe projekteve. Modelja pret të martohet së shpejti me Justin Bieber në një dasmë që është menduar të jetë madhështore.

The post Hailey Baldwin: ‘Ja pse ndihesha inferiore ndaj Kendall Jenner dhe Bella e Gigi Hadid’ appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED