Beat FM Albania

Hailey u martua me Bieber, por motrat Hadid ‘braktisin’ shoqen e ngushtë

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Gigi and Bella Hadid janë ndër miqtë më të ngushtë të Hailey Baldwin.

Por supermodelet munguan në dasmën e shoqes së tyre, edhe pse Kendall Jenner e Justine Skye ishin pjesë e ceremonisë.

Raportohet se arsyeja e mosprezencës në dasmë ishte Java e Modës në Paris.

Bella dhe Gigi kanë qenë pjesë e pothuajse të gjitha sfilatave përfshirë ato të markave të famshme Balenciaga, Off-White, Isabel Marant dhe Lanvin.

Ndërsa java e modës në qytet mbyllet më 1 tetor.

Por megjithatë Kendall Jenner e la Javën e Modës në Evropë vetëm për të qenë pranë mikes së saj në ditën më të bukur të jetës.

Kendall ju bashkua ceremonisë së martesës së Justin Bieber dhe Hailey Baldëin në Kaliforninë e Jugut.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED