[ad_1]

Ditën e djeshme, djali i të madhit Dr.Florit , Danieli, festoi ditëlindjen e tij të pestë.
Danieli mbushi pesë vjec, dhe urimet për të nuk kishte sesi të mungonin, duke nisur nga e ëma Blerina, “Danieli 5 vjec. Gëzuar ditëlindjen shpirti ime! Të duam shumë shumë”, ka shkruar ajo.Ndërkohë, në mesin e urimeve ka në sy në mënyrë të vecante ai i moderatorit Ermal Mamaqi, i cili zbulon si padashur nje detaj të vecantë të lidhjes së këngëtarit me të birin.

“Gëzuar Danielooooooo. Një ditë ti do bësh diçka të madhe. Babi jot e ka parë në ëndërr, para se ti të lindje”, ka shkruar Ermali, që me Dr, Florin ka qenë shumë I afërt.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *