Beat FM Albania

I penduar për tradhtinë, Tristan nuk i ndahet Khloe Kardashian

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Që pas tradhtisë, Tristan Thompson e ka kërkuar vazhdimisht Khloe Kardashian dhe këtë herë i ka bërë një koment në Instagram. Në fotografinë e fundit që publikoi ylli i “KUWTK”, basketbollisti shkruajti: ”Dielli po shkëlqen fort mbi një diamant të bukur”.

Historia e Tristan dhe Khloe ishte ndër më të komentuarat në faqet rozë. Pas tradhtisë së basketbollistit me Jordyn Woods, Khloe i dha duart Tristan, ndonëse kishin vetëm pak kohë që ishin bërë prindër të një vajze.

The post I penduar për tradhtinë, Tristan nuk i ndahet Khloe Kardashian appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED