Beat FM Albania

Irina Shayk “mahnit” në të kuqe

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë.
Irina Shayk mahniti edhe një herë me paraqitjen e saj në ngjarjen e Sephora në New York City të enjten në mbrëmje.Bukuroshja 33-vjeçare zbuloi figurën e saj mbresëlënëse në një fustan të mëndafshtë me çarje në të dyja anët.
Modelja ruse tregoj elegancën e saj, sharmin dhe fizikun perfekt dhe këmbët e gjata seksi.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED