Beat FM Albania

Isaac Carew harron Dua Lipën dhe bën publike lidhjen e re

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Isaac Carew duket se ka harruar përfundimisht Dua Lipën. Ai ka disa kohë që shoqërohet me Florence Kosky, por sot e bënë lidhjen publike.

Ishte vetë modelja britanike që publikoi fotografinë me Isaac ku duken mjaft të afërt dhe e shoqëroi me një emoji me zemër.

Ndërkohë, vihet re se Isaac i ka bërë komente komplimentuese që në mes të korrikut. Një muaj më parë, Dua dhe Isaac i dhanë fund lidhjes tre vjecare.

Momentalisht, këngëtarja me origjinë shqiptare po shijon lidhjen e dashurisë me modelin Anwar Hadid.

Duket se të dy kanë zgjedhur që partnerët e ardhshëm të jenë modelë.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED