Beat FM Albania

Ja si dukej e vogël këngëtarja e njohur shqiptare Dhurata Dora

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, gjatë viteve të fundit.
Me këngën “Zemër”, kënduar në bashkëpunim me reperin francez “Soolking”, Dhurata Dora korri një sukses të padiskutueshëm gjatë verës, jo vetëm në tregun shqiptar.
Këngëtarja Dhurata Dora, vazhdon të jetë një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.
Dhurata është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa ajo ndan me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria, ndërsa së fundmi vendosi të hapë arkivat. Së fundmi në një postim në Instagram këngëtarja ka prezantuar veten kur ishte fëmijë.
Artistja duket po aq e njëjtë sikurse tani dhe siç bën të ditur kjo fotografi është realizuar në vitet ’90, kur ishte fare e vogël.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED