Beat FM Albania

Jeni gati të shihni Rihanna-n siç NUK e keni parë kurrë?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Këngëtarja e njohur, Rihanna ka zbuluar projektin e saj më fundit. Ajo ka njoftuar se do të publikojë autobiografinë e saj të quajtur “Rihanna”, një libër prej 504 faqesh i cili përmban më shumë se 1000 foto që dokumentojnë jetën e yllit të popit dhe jetën e saj private. “Jam shumë e entuziasmuar që do ndaj këtë koleksion të imazheve nga jeta ime. Unë jam shumë mirënjohëse për fotografët dhe artistët e talentuar që kontribuan. Ne kemi punuar në këtë libër për më shumë se pesë vjet dhe unë jam me të vërtetë e lumtur që tani jam në gjendje ta ndaja përfundimisht me të gjithë”, u shpreh Rihanna në deklaratën personale. Pritet që artistja të organizojë një festë para botimin të librit në Muzeun Guggenheim në New York të premten e cila do jetë me bileta të kufizuara.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED