[ad_1]

Ish bashkëshorti, aktori 48-vjeçar Justin Theroux, ishte ndër të parët që ndoqi Jennifer Aniston kur ajo iu bashkua Instagramit javën e kaluar, por ndjekja e tij nuk u regjistrua – dhe ish-gruaja i kërkoi llogari për këtë.

“Ajo më shkroi dhe tha: Pse nuk më ke ndjekur”, dhe unë i thashë: “Sigurisht që të ndoqa! ” por ajo tha “jo nuk e ke bërë”.

Më pas aktori tha se e kuptoi që kishte qenë një nga njerëzit e kapur në ngërç kur Instagrami ra dhe ndjekja e tij nuk ishte regjistruar.

LOS ANGELES, CA – APRIL 04: Justin Theroux and Jennifer Aniston attend the Premiere Of HBO’s “The Leftovers” Season 3 – Arrivals at Avalon Hollywood on April 4, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by David Crotty/Patrick McMullan via Getty Images)

“Ajo ishte betuar se nuk do ta bënte dhe pastaj e bëri (hapi Instagram). Jam shumë krenar për të – mendova se bëri shumë mirë”, tha ylli i filmit “The Leftover”.

“Bota do të mësojë sesa grua zbavitëse është… Ajo do të jetë shumë e mirë në Instagram”, shtoi ai.

Theroux dhe Aniston janë ende miq të mirë dhe ndarja mes tyre u bë në mënyrën më të sjellshme. Ata u ndanë më parë gjatë këtij viti pas dy vjet martese. Çifti nuk pati fëmijë dhe fjalët e njerëzve për këtë gjë, kanë qenë gjithnjë problem për akoren.

The post Jennifer Aniston i kërkon llogari ish -bashkëshortit pse nuk e ndoqi në Instagram appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *