Beat FM Albania

Jennifer Lawrence mund të jetë martuar në fshehtësi…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney duket se janë martuar në fshehtësi. Aktorja 29-vjeçare e “Hunger Games” dhe 34-vjeçari Maroney, janë fotografuar të hënën në New York, duke dalë nga një zyrë celebrimi martesash të kapur dorë për dore.

Dyshimet u ngritën kur dikush që, me sa duket, ka qenë dëshmitar në pranë zyrës së celebrimit, shkroi në Tëitter, i cili u fshi më pas. “Kur shkon të marrësh kontratën e martesës dhe sheh Jennifer Laërence duke celebruar martesën para syve të tu”. Fituesja e çmimit “Oscar” dhe Maroney u fejuan në fillim të këtij viti dhe sipas burimeve pritet të organizojnë një dasmë madhështore muajin tjetër.

The post Jennifer Lawrence mund të jetë martuar në fshehtësi… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED