Beat FM Albania

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez në probleme, fotografët e njohur i hedhin në gjyq

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez janë ndeshur së fundmi me një situatë jo shumë të këndshme. Dyshja ka publikuar një foto të tyre të shkrepur nga ‘Splash News’, megjithatë që prej këtij momenti kanë nisur problemet. Fotografët e njohur e kanë akuzuar dyshen se e kanë publikuar foton pa lejen e tyre. Për këtë arsye ata kanë kërkuar një dëmshpërblim prej 150.000 dollarësh. Nuk dihet ende se si ka reaguar këngëtarja rreth kësaj akuze, megjithatë kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED