Beat FM Albania

“Jeto jetën tënde shoqe”, Kendall mbështet Miley-n pas përballjes me fansat

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Miley Cyrus është përballur me kritika të shumta nga fansat pas lajmit të puthjes së saj me Cody Simpson. Artistja u fotografua duke shkëmbyer puthje me mikun e saj në një restorant dhe shumë njerëz kishin një opinion për të dhënë mbi këtë fakt e jo të gjithë ishin përkrahës. Miley është ndjerë keq nga gjithë ky shpërthim drejt saj, dhe ju kishte dedikuar disa fjalë në rrjetin social ‘Twitter’. “Unë thjesht po përpiqem të eci përpara”, ka qenë fjalia që Miley ka mbyllur postimin e saj. Duket se modelja Kendall Jenner e ka kuptuar mjaft mirë situatën e këngëtares dhe e ka suportuar atë. “Unë të kuptoj. Jeto jetën tënde shoqe”, shkruan ajo si përgjjgje ndaj postit të saj. Miley është ende në një periudhë tepër të vështirë ndryshimi pas ndarjes së dyfishtë që kaloi brenda pak kohësh.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED