[ad_1]

Jennifer Lopez dhe Malumën shumë shpejt do t’i shohim bashkë në një komedi romantike. Dy yjet latine kanë nisur tashmë xhirimet për filmin më të ri, “Marry me”. Ka qenë JLo ajo që ka ndarë me fansat foto nga dita e parë e xhirimeve dhe një mesazh të ndjerë rreth punës me njerëz të talentuar si Maluma.

Ndërkohë që ky i fundit shkroi se ishte mirënjohës dhe se sapo kishte përmbushur ëndrrën e tij  që nga fëmijëria.  25 vjeçari ishte shprehur edhe më parë  se aspironte aktrimin por po priste për rolin e duhur dhe mesa duket ja ku erdhi.

The post JLo dhe Maluma bashkë në ‘Marry me’ appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *