[ad_1]

Kur dy divat të muzikës botërore bëhen bashkë, spektakli është i sigurtë.

Shakira dhe JLo do të performojnë në shfaqjen Super Bowl të këtij viti.

Lopez ka njoftuar fansat e saj në Twitter se nuk do të jetë e vetme dhe bashkë me të do të jetë edhe ylli latin Shakira.

Shfaqja do të mbahet më 20.02.2020 dhe mezi po presim që të bëjnë namin.

JLO dhe Shakira dallojnë për shfaqjet e çmendura në koncertet dhe tani do të kemi një arsye më shumë për të ndjekur futbollin amerikan.

View this post on Instagram

Going to set the world on ??? @shakira #PepsiHalftime #SuperBowlLIV @pepsi

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Sep 26, 2019 at 12:50pm PDT

jlo[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *