[ad_1]

Jennifer Lopez është 50 vjeç dhe në formën e saj më të mirë dhe një faktor ndikues janë edhe ushtrimet në tub për rolin e striptistes në filmin ‘Hustlers’. Aq popullor e ka bërë Jlo këtë trend sa tani një numër i madh njerëzish po marrin mësime kërcimi në tub si një formë e re e të ushtruarit fizik.

Revista e famshme e modës, ‘Vogue‘, e ka etiketuar këtë praktikë si trendin më të ri të fitnessit, ndërsa vetë trajnerët e fitnessit thonë se kërcimi në tub është një ushtrim që vë në lëvizje të gjithë trupin dhe përmirëson sistemin kardiovaskular, koordinimin, fleksibilitetin dhe lëvizshmërinë.

The post JLo kërceu në tub në filmin ‘Hustlers’ dhe tani ai është një trend appeared first on 98.5 FM.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *