Beat FM Albania

JLo po kërkon këshilla për një martesë të lumtur…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Pas fejesës në mars të këtij viti, Jennifer Lopez dhe i dashuri Alex Rodriguez, duket se kanë ndërmend të martohen. Në këtë klimë, këngëtarja latine ka zbuluar se po planifikon të marrë këshilla për martesën.

Ajo publikoi një video ku shfaqet juristja Ruth Baden Ginsburg (një person të cilin Jlo e vlerëson) e cila tregoi se dyshja e kishte pyetur për sekretin e një martese të lumtur. Këngëtarja dhe ish lojtari i bejsbollit kanë që nga 2017-a bashkë dhe vijnë të dy nga martesa të mëparshme prej të cilave kanë dhe fëmijë.

The post JLo po kërkon këshilla për një martesë të lumtur… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED