Beat FM Albania

John Legend shpallet mashkulli më seksi në botë për vitin 2019!

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

John Legend ka marrë dhe një titull të rëndësishëm nga revista “PEOPLE” pasi u shpall mashkulli më seksi i vitit 2019.

Revista njoftoi se këngëtari i hitit “All of me” do të mbajë titullin e dhënë vitin e kaluar për aktorin Idris Elba.

Ky lajm ka gëzuar veçanërisht bashkëshorten e tij modele, Chrissy Teigen, e cila ka publikuar foton e bashkëshortit ndërsa shkruan:

“Ke bërë një rrugë të gjatë zemër”.

View this post on Instagram

? you’ve come a long way, baby

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on Nov 12, 2019 at 6:16pm PSTiHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED