Beat FM Albania

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shkojnë sot drejt altarit…

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Sot është dita e madhe për Justin Bieber dhe Hailey Baldëin. Çifti do shkojë drejt altarit për të kurorëzuar dashurinë e tyre. Dasma e dytë e tyre nisi me një kokteil mbrëmjen e së dielës në një hotel në Bluffton, Kaliforninë e Jugut.

Çifti u martua në një gjykatë në New York shtatorin e vitit të kaluar dhe do ripërsërisin betimet e tyre në një ceremoni fetare në një kishë të zonës ku do të jenë të ftuar rreth 185 njerëz.

Para betimit përpara priftit, Justin u ka dërguar një mesazh familjarëve të Hailey-t. “Unë dhe bashkëshortja, dhe familjarët e saj. Faleminderit që e lejuat vajzën tuaj të martohet me një njeri të pamëshirshëm si unë,”- shkroi Justin në faqen e tij në Instagram përbri një fotoje ku shfaqet ai me familjen e Hailey-t.

The post Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shkojnë sot drejt altarit… appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED