Beat FM Albania

Justin Bieber dhe Hailey martohen edhe me dasmë, pamje nga ceremonia

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë për të dytën herë. Vitin e kaluar ata u martuan në një ceremoni private ndërsa ditën e djeshme çifti organizoi një dasmë madhështore. Në dasmë ishin mbi 150 të ftuar, mes tyre edhe shumë personazhe të famshëm të botës së showbizz-it. Ceremonia martesore u […]

The post Justin Bieber dhe Hailey martohen edhe me dasmë, pamje nga ceremonia appeared first on ENERGY Radio.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED