[ad_1]

Këngëtari i njohur Justin Bieber do shkojë sot në altar me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin.

Ylli i popit do mbajë ceremoninë private në një resort në Kaliforninë e Jugut.

Dhe para ceremonisë para priftit, Justin i ka dërguar një mesazh familjarëve të nuses së tij.

“Unë dhe bashkëshortja, dhe familjarët e saj. Faleminderit që e lejuat vajzën tuaj të martohet me një njeri të pamëshirshëm si unë,”-shkroi Justin, duke shoqëruar postim me emoji duke zemre dhe duke qeshur.

Këngëtari dhe modelja u martuan në një gjykatë në New York në shtator të vitit të kaluar. Ndërsa sot ata do ripërsërisin betimet në një ceremoni fetare.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *