Beat FM Albania

Justin poston një foto shumë të vjetër me Haileyn dhe fansat u zhgënjyen tepër

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Justin Bieber pak orë më parë, në llogarinë e tij të Instagram-it postoi një foto ku shfaqet me Hailey-n, shumë vite më parë.

“Unë dhe gruaja ime. Aty ku nisi gjithçka!”- shkruan Justin.

Por kaq ka mjaftuar që fansat e Selenës të shpërthejnë në komente negative.

Ata e quajnë mungesë respekti ndaj Selenës, për më tepër, gruaja e tij sot, të paktën në këtë foto ngjan më shumë si një fanse që me shumë entuziazëm po pozon krah idhullit të saj.

Të tjerë, janë përpjekur t’i kujtojnë se asokohe ishte në një lidhje, kështu që për çfarë e ka fjalën?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED