Beat FM Albania

Kaitlynn feston ditëlindjen krah Miley Cyrus

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter e kanë kthyer lidhjen e tyre që dikur komentohej si “shoqërore”, në diçka tepër serioze. Sipas portaleve të huaja, vajzat kanë filluar bashkëjetesën dhe janë shumë të dashuruara, ndërsa ditën e sotme ato e kanë bërë lidhjen publike edhe në rrjete sociale. Kaitlynn ka festuar ditëlindjen e saj me miqtë më të afërt, pjesë e së cilëve ka qenë dhe Miley Cyrus. Ajo ka publikuar disa foto të bukura ku shfaqet krah partneres dhe jo vetëm Kaitlynn, por edhe Miley dukej shumë e lumtur dhe entuziaste. Miley ka veshur një palë pantallona klasike dhe një këmishë të bardhë, ndërsa Kaitlynn një fustan të zi mbas trupit. Momentalisht vajzat po shijojnë lidhjen e tyre dhe Miley duket se e ka lënë pas ndarjen nga Liam.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED