Beat FM Albania

Kanye West do të garojë për President në 2024 dhe do të ketë një emër të ri

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Reperi i famshëm, Kanye West ka deklaruar se do të kandidojë për President në zgjedhjet e 2024. Në intervistën prej 35 minutash në “Fast Company Innovation Festival”, Kanye West po promovonte linjën e re të këpucëve, por zbuloi disa detaje të tjera. Pasi kaloi sfidat e problemeve mendore, të cilën e cilëson si periudha “Vietnam”, Kanye dëshiron të ndryshojë emrin e tij. Ai tha me shaka se ideja i erdhi nga fakti se do ta quajnë miliarder.

‘Tani që kam kaluar Vietnamin, Forbes më quan milioner dhe njerëzit thonë se duhet të quaj veten miliarder. Prandaj mund ta ndryshoj emrin tim në ‘Miliarderi gjenial i krishterë’ Kanye West’.

Aktualisht West kryeson në klasifikime si; “Billboard 200”, “Top R&B/Hip-Hop Albums”, “Rap Album Sales” gsi dhe në klasifikimet muzikore të Krishtera duke u shpallur kështu artisti më i suksesshëm i momentit, që sjell një frymë të re në industrinë e muzikës.

The post Kanye West do të garojë për President në 2024 dhe do të ketë një emër të ri appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED