Beat FM Albania

Kanye West nuk do që Kim Kardashian t’i zbulojë më hiret e saj në publik

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Kanye West nuk dëshiron më që gruaja e tij, Kim Kardashian, të tregojë pjesë të trupit me veshje të zbuluara, tani që ai është në një udhëtim shpirtëror. Dyshja diskutuan gjatë në episodin e së dielës së ‘KUWTK’ ku reperi shprehu shqetësimin e tij lidhur me fustanin transparent stiluar nga Thierry Mugler që Kim veshi në Met Gala duke e konsideruar atë si shumë seksi.

Ai thotë se energjia seksuale ndikon në  shpirtin e tij. Reperi sapo ka deklaruar se është konvertuar në të krishterë dhe se është në një udhëtim shpirtëror.

The post Kanye West nuk do që Kim Kardashian t’i zbulojë më hiret e saj në publik appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED