Beat FM Albania

Keanu Reeves, për herë të parë në publik me partneren

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Keanu Reeves nuk ka qenë në një lidhje të përkushtuar asnjëherë në karrierën e tij prej 35 vitesh dhe për këtë arsye e ruan me fanatizëm marrëdhënien me 46-vjeçaren Alexandra Grant.

Megjithatë, aktori bëri daljen e tij të parë publike me të dashurën e re gjatë ceremonisë së organizuar nga Gucci në Los Angeles, “LACMA + Film Gala”.

Dyshja dukeshin mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit teksa pozonin dorë për dore për kamerat gjatë tapetit të kuq.

The post Keanu Reeves, për herë të parë në publik me partneren appeared first on 98.5 FM.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED