Beat FM Albania

Kejvina përdorte super-makinën e “Darës” së Krujës

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me marrëdhënien e velinës Kejvina Kthella dhe atij që është përfolur si i dashuri i saj deri më tani, Redjan Rraja

Kthella u mor në pyetje nga policia në lidhje me aktivitetin e Rrajas ditën që ndodhi ate ntati ndaj prokurorit Ndoja.

Sipas “Panorama”, modeles i është sekuestruar telefoni dhe mund të merret sërish në pyetje nëse do jetë e nevojshme. Prokuroria shpreson që të zbulojë të dhëna për lëvizjet e 34-vjeçarit.

Ndërkohë, mësohet se 24-vjeçarja kishte komunikime të shpeshta me Rrajën, që njihte edhe si ‘Dara’ i Krujës. Gjithashtu mësohet se ajo kishte në përdorim një supermakinë luksoze në pronësi të Rrajës.

Para pak kohësh, në një intervistë televizive, Kthella ishte shprehur se kërkon që të ketë një partner që ka më shumë para se ajo.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED