Beat FM Albania

Kendall Jenner në një lidhje të re?

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Modelja e njohur Kendall Jenner dyshohet se ka nisur një histori të re dashurie. Kohët e fundit ajo është parë shpreh dhe është shoqëruar nga një djalë i gjatë me emrin Fai Khadra.

Kendall dhe Khandra u shfaqën së bashku në dasmën e Justin Bieber dhe Hailey Bieber dhe më pas sipas TMZ ata janë fotografuar disa herë bashkë në evente të ndryshme dhe duke darkuar.

Megjithatë modelja e njohur ende nuk ka bërë asnjë koment lidhur me vërtetësinë ose jo të lajmit. Më herët Kendall ka qenë e lidhur me basketbollistin Ben Simmons.

Gjatë marrëdhënies së tyre ata janë ndarë dhe bashkuar disa herë derisa më në fund vendosën të ndaheshin përfundimisht pa zbuluar një arsye.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED