[ad_1]

Miqësia mes Kendall Jenner dhe Bella Hadid tashmë numëron shumë vite. Ato janë mikesha të ngushta dhe njihen që para se të ishin adoleshente.

Për të uruar Bellën në 23-vjetorin e saj Kendall Jenner publikoi një video ku shfaqen duke u puthur në buzë me njëra-tjetrën.

Padyshim që ky publikim i modeles së njohur ka shkaktuar shumë bujë në rrjet. “Urime ditëlindjen sexy”,-ka shkruar Jenner krahas videos së publikuar.

Bëhet e ditur gjithashtu se kjo video është shkëputur nga dokumentari i Travis Scott, “Look Mom: I Can Fly”.

View this post on Instagram

@KendallJenner via Instagram Story #kendalljenner #kendalljennersnapchat

A post shared by Kendall ? (@kendalljennersnapchats) on Oct 9, 2019 at 12:19pm PDT[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *