[ad_1]

, Rihanna, është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos nga meshkujt të cilët padyshim që cmenden pas saj. Ajo është mësuar që njerëzit të bëjne gjeste nga më të bukurat për të, por veprimi i Aaron Carter i ka lënë të gjithë anash dhe po komentohet shumë në media.

Aaron Carter është një këngëtar amerikan i cili u bë i suksesshëm gjatë adoleshencës, në fundin e viteve ‘90. Së fundmi ai ka bërë një tatuazh gjigant në fytyrën e tij dhe i ka lënë të gjithë gojëhapur. Reperi ka gdhendur një version të Rihannës si Meduza në njërën anë të fytyrës së tij dhe ka publikuar foto në profilin e tij të instagramit.

Aaron ka zbuluar se është frymëzuar nga kopertina e GQ, ku Rihanna pozoi si Meduza në vitin 2013.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *