Beat FM Albania

Këngëtarja e njohur: Berlusconi çmendej pas meje, në rrjetet sociale më vijnë sms absurde

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

Ajo ishte një ndër këngëtaret dhe personazhet publikë më të njohur në Itali, disa dekada më parë.
Bëhet fjalë për Sabrina Salernon, e cila së fundmi ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj, gjatë një interviste për mediat italiane.
Tashmë 51 vjeçe dhe nënë e një djali 15-vjeçar, Salerno tregon se në kulmin e famës së saj, Silvio Berlusconi çmendej pas saj.
“Ai çmendej pas meje, po nuk ishte i vetmi në fakt”, ka thënë Salerno.
Më tej ajo tregon së në rrjetet sociale i vijnë shumë propozime absurde nga njerëz me pushtet dhe para, “të cilët mendojnë se mund të blejnë çdo gjë me para”.
Aktualisht Salerno jeton në Francë, ku ushtron aktivitetin e saj artisik, edhe pse jo më si në vitet ’80, kur ishtë një yll.

iHost.al - .ALDomain Registration, Web Hosting & Web Development

STAY CONNECTED

LAST PLAYED